Szeregowce Skórcz
< powrót do Szeregowce Skórcz

Opis inwestycji

Przedmiotem inwestycji jest budowa kompleksu dziewięciu budynków mieszkalnych, dwulokalowych, jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną. Budynki są obiektami trzykondygnacyjnymi (piwnica, parter, piętro). Garaże podziemne projektuje się dla dwóch stanowisk w każdym z budynków. Budynki  przykryte są dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 o .

Lokalizacja inwestycji pozwala na korzystanie ze wszystkich walorów i uroków miasta. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Kilka minut spacerem od budynku funkcjonuje przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Blisko są również bank, poczta, przychodnia.

Projekt wyróżnia się piękną stylizacją oraz funkcjonalnością. Zakłada również wykorzystanie najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych dla trwałości obiektu i doskonałej wydajności energetycznej i cieplnej.

Każdy z budynków posiada dwa niezależne lokale mieszkalne, które można połączyć w jeden obiekt w danym budynku. W cenie każdego mieszkania jest ujęte jedno miejsce garażowe, oddzielna kotłownia i piwnica oraz jedno miejsce postojowe przed budynkiem. Wejście i wjazd na każdą z działek znajduje się od strony północnej. Od strony wschodniej działki graniczą z  ul. Wojska Polskiego, zaś od strony zachodniej z ul. Osiedlową.

Mieszkania umiejscowione na parterze będą posiadały przynależne ogródki stanowiące enklawę dla mieszkańców. Natomiast mieszkania na piętrze są przewidziane słoneczne balkony.

Lokale oddawane będą w stanie deweloperskim. Wraz z nimi sprzedajemy prawo własności gruntu (co oznacza brak wysokich opłat za wieczyste użytkowanie gruntu). Na specjalne życzenie Klienta wykonamy wykończenie mieszkania pod klucz, według projektu Klienta.

Kompleks budynków powstanie w jednym etapie, dzięki czemu nasi Klienci unikną uciążliwości toczących się po sąsiedzku ciężkich prac budowlanych, a w momencie jego zasiedlania cała infrastruktura i zagospodarowanie terenu inwestycji będą ukończone i oddane do dyspozycji mieszkańcom.

 

Dlaczego warto:

  • przestrzeń, cisza i spokój, budynek znajduję się w mało uczęszczanej części miasta,
  • komórki lokatorskie, odrębne kotłownie, miejsca garażowe i miejsca postojowe dla każdego mieszkania,
  • lokalizacja przy ulicy o niewielkim natężeniu ruchu,
  • bliskość budynków użyteczności publicznej,
  • inwestycja zlokalizowana jest blisko węzła komunikacyjnego,
  • łatwość połączenia, bądź rozdzielenia dwóch mieszkań w jednym budynku, bez ponoszenia znacznych kosztów,
O FIRMIE Poznaj nas LOKALIZACJA Znajdź nas na mapie